Главная страницаОбратная связьПоиск
НовостиКомпании и организацииРекламаБЛОГ
Пресс релизы
Новые продукты
Рынок напитков
Обзор прессы
Актуальное интервью
блог

"ВЛАСНА СПРАВА" рекомендует

Актуальное интервью   
20.09.2016

Эксклюзивное интервью Фортунато Гуадалупи для LandLord: «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами»
В сентябрьском номере аграрного глянца LandLord опубликовано эксклюзивное интервью Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупи — «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами».
Опросы   
Для приготовления пищи, чая в домашних условиях Вы обычно используете воду:
Главная > Новости > Новости рынка > Київський завод Carlsberg Ukraine зменшує споживання природних ресурсів
Версия для печати
Київський завод Carlsberg Ukraine зменшує споживання природних ресурсів
Воспользуйтесь возможностью и бесплатно разместите пресс-релиз или новость Вашей компании в этом разделе. Присылайте его по адресу editor@VlasnaSprava.info.

21.07.2017

Уже кілька років поспіль компанія Carlsberg Ukraine працює над скороченням споживання природних ресурсів і впроваджує енергоефективні технології. Зокрема, такі цілі втілюються через  використання альтернативних джерел енергії, модернізацію системи освітлення та введення інновацій на виробничих лініях.  

Компанії вдалося істотно скоротити споживання природного газу завдяки альтернативному джерелу енергії — біогазу. Спосіб здобування біогазу є екологічним: це продукт життєдіяльності живих мікроорганізмів, який виробляється при очищенні стічних вод на очисних спорудах перед скиданням в міську каналізацію.  

У 2016 році заміна природнього газу біогазом на київському заводі Carlsberg Ukraine склала майже 13% (в еквіваленті природнього газу це 460 тис.м3), що дозволило зекономити 3,2 млн. гривень. Цього року цілі ще більш амбітні: компанія планує отримати не менше 15% біогазу від загальної кількості витраченої теплової енергії. Орієнтовно, це складе 570 тис.м3, а у грошовому вираженні — дозволить заощадити майже 4 млн. гривень. 

Також на київському пивоварному заводі продовжується проект з модернізації освітлення на виробництві. Люмінесцентні світильники поступово замінюються на світильники з LED-технологією (Light Emitting Diode). Для порівняння: термін роботи нових світильників у середньому складає десять років, тоді як люмінесцентні лампи необхідно було змінювати кожні два роки. Нова технологія дозволяє суттєво зменшити витрати на освітлення та обслуговування, водночас створюючи комфортні умови на робочих місцях. 

 На заводі вже встановлено лампи з LED-технологією у цеху розливу і, частково, у складських приміщеннях. Цех пивного виробництва, енергоділянка і допоміжні приміщення виробничого комплексу теж будуть повністю оснащені новим освітленням до кінця 2017 року. 

У березні 2017 року на банковій лінії виробництва заводу було впроваджено проект CDL. Він дозволяє використовувати легші кришки і, таким чином, зменшувати витрати сировини — алюмінієвого сплаву для закупорювання алюмінієвих банок. Завдяки застосуванню кришок CDL-типу компанія заощадить 0,37 євро за  кожну тисячу штук, що становить економію 931 тис. грн. за рік.  

Дмитро Марковський, заступник директора заводу, головний інженер компанії Carlsberg Ukraine: «Сьогоднішні інвестиції у розвиток енергоефективного виробництва дозволяють компанії Carlsberg Ukraine суттєво економити не тільки кошти, а й природні ресурси. Ми, як міжнародна корпорація, чудово усвідомлюємо, що піклування про навколишнє середовище є важливою складовою відповідального виробництва. Тому принцип енергоефективності є наріжним каменем нашої стратегії розвитку. Ми прагнемо варити пиво високої якості відповідально, з належною турботою про навколишнє середовище та ресурси».

Рекомендую:
Назад    |    Вверх
новости рынка   
13.10.2017
Международный экспофорум ресторанно-отельного бизнеса FoReCH 2017
8 - 10 ноября в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» состоится самое ожидаемое событие сегмента HoReCa – Международный экспофорум ресторанно-отельного бизнеса FoReCH 2017.
12.10.2017
Днепропетровская сеть супермаркетов Varus покупает 3 магазина Billa
Сеть супермаркетов Varus пополнится тремя магазинами. Их она купит у сети Billa
11.10.2017
Итоги развития сети МОРЕ ПИВА в сентябре 2017
В прошлом месяце сеть МОРЕ ПИВА открыла 6 торговых точек и перевела 3 работавших ранее магазина в новый формат.
06.10.2017
Крупнейший производитель слабоалкоголки инвестирует 72,6 млн грн в расширение мощностей
Группа компаний «Новые Продукты» с начала 2017 года инвестировала в расширение мощностей по производству напитков на заводе в Жашкове (Черкасская обл.) 72,56 млн грн.
04.10.2017
Wine House инвестирует в открытие новых магазинов 3 млн грн
Сеть винных магазинов Wine House начала открывать обновленные бутики. Открытие первого состоялось 30 сентября в Ocean Plaza
01.09.2017
Производство сельхозпродукции в Украине подорожало на 23%
Затраты на производство сельскохозяйственной продукции в Украине в январе-июле 2017 года выросли на 23,2% по сравнению с аналогичным периодом 2016 года. Об этом сообщила Государственная служба статистики.
01.09.2017
CBRE Ukraine: спрос на складскую недвижимость в Украине растет
Уровень вакантности складов в Украине в I полугодии снизился на 2,5%. Основная причина – оживление ритейла.
01.09.2017
Carlsberg Ukraine одержала 21 нагороду на Міжнародному конкурсі пива
Одразу 19 продуктів компанії Carlsberg Ukraine отримали винагороди на XX Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод та пивоварного солоду.
30.08.2017
Киевский завод Carlsberg Ukraine входит в число лучших пивоварен Carlsberg Group
18 августа пивоварню Carlsberg Ukraine посетил исполнительный вице-президент функции Supply Chain Carlsberg Group Филип Ходжес. Подводя итоги своего визита, он отметил высокий уровень специалистов и качества работы Киевского подразделения компании.
АкваЭксперт.ру: рейтинг сайтов водной тематики