Главная страницаОбратная связьПоиск
НовостиКомпании и организацииРекламаБЛОГ
Пресс релизы
Новые продукты
Рынок напитков
Обзор прессы
Актуальное интервью
блог

"ВЛАСНА СПРАВА" рекомендует

Актуальное интервью   
20.09.2016

Эксклюзивное интервью Фортунато Гуадалупи для LandLord: «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами»
В сентябрьском номере аграрного глянца LandLord опубликовано эксклюзивное интервью Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупи — «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами».
Опросы   
Для приготовления пищи, чая в домашних условиях Вы обычно используете воду:
Главная > Новости > Новости рынка > Pepsi Wild Cherry – новий смак улюбленого напою
Версия для печати
Pepsi Wild Cherry – новий смак улюбленого напою

Воспользуйтесь возможностью и бесплатно разместите пресс-релиз или новость Вашей компании в этом разделе. Присылайте его по адресу editor@VlasnaSprava.info.

08.11.2017

Бренд Pepsi розширює лінійку напоїв з мінімальним вмістом калорій – тепер зі смаком вишні. Вже найближчим часом Pepsi Wild Cherry («Дика вишня») з’явиться на полицях українських магазинів.

Новий газований напій з концепцією «максимум смаку, мінімум калорій» – Pepsi Wild Cherry, у 100 мл якого всього 0,7 калорій, а кожні 250 мл містять 1,8 калорій. Вишня надає напою тонкий фруктовий аромат та приємну кислинку, що гармонійно поєднується зі смаком коли.

Новинка з’явиться у продажу в стильній яскравій упаковці найбільш популярних форматів: в алюмінієвій банці 0,33 л та в ПЕТ-пляшках об’ємами 0,5 л, 1,0 л і 1,5 л.

Сміливий дизайн етикетки чорно-вишневого кольору повністю відображає характер Pepsi Wild Cherry – свіжого та насиченого смаку, що надихає нас змінити сірі будні на яскраві моменти.

Напій вироблятиметься на заводі компанії PepsiCo в Україні, розташованому у с. Мішково-Погорілове Миколаївської області.

У рамках стратегії «Відповідально до мети» компанія PepsiCo в Україні постійно трансформує свій портфель, пропонуючи споживачам більш здорові продукти. Виробник уже вдруге за 2017 рік представляє новинку у категорії «Кола». Так, першим напоєм бренда Pepsi без додавання цукру став Pepsi Black, у складі якого лише 1 калорія на 250 мл.

Руйнуйте сірі будні разом з Pepsi Wild Cherry!

Про PepsiCo

Компанія PepsiCo радує смачними продуктами споживачів більш ніж у 200 країнах світу. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo становив майже 63 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфоліо, яке включає продукцію Frito-Lay (закуски), Gatorade (спортивні та функціональні напої), Pepsi-Cola (газовані та негазовані напої), Quaker (зернові продукти і каші) та Tropicana (соки). Компанія випускає широкий асортимент смачних продуктів харчування і напоїв, включаючи 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – глибоке переконання в тому, що успіх нашої компанії нерозривно пов’язаний зі стійким розвитком світу, в якому ми живемо. Ми постійно вдосконалюємо продукти, які продаємо, діємо відповідально, захищаючи планету та надаючи підтримку людям в усьому світі, і ми впевнені, що все це робить PepsiCo успішною міжнародною компанією, яка створює цінність для суспільства і своїх акціонерів у довгостроковій перспективі.

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo є одним із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв. Компанія посідає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». У портфель компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s® і «ХрусTeam». PepsiCo в Україні також посідає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» і дитячого харчування з брендом «Агуша».

Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні — на офіційному сайті www.pepsico.ua.


Рекомендую:
Назад    |    Вверх
новости рынка   
17.11.2017
"Индустриальная молочная компания" расширит земельный банк за $20 млн
Агрохолдинг намерен до конца года инвестировать в развитие зембанка
17.11.2017
Глава Совета НБУ предлагает восстановить госрегулирование цен
Глава Совета Национального банка Богдан Данилишин считает, что решение правительства об отмене государственного регулирования цен на продукты питания было преждевременным и стало одним из факторов роста инфляции.
16.11.2017
Stella Artois поздравит украинцев с рождественскими праздниками лимитированной серией праздничного пива
Рождество — особый период для Stella Artois, ведь первая партия пива была создана как праздничный подарок жителям бельгийского городка Левен и названа в честь Рождественской звезды (в переводе с латыни stella означает «звезда»).
15.11.2017
Асоціація Укргорілка: акцизи на алкоголь у 2018 році мають залишитися без змін
У разі підвищення акцизного податку на 11% втрати бюджету складуть більше мільярда гривень
15.11.2017
Золото Хмелевуса
Оба сорта крафтового пива «Хмелевус» — «Надзвичайно, я WEISS у захваті» и «Якось було у LAGER я їздив», которые козак Хмелевус «сварил» на Черниговской броварне «САН ИнБев Украина», получили золотые медали на Международном конкурсе качества пива.
15.11.2017
Специализированная выставка ресторанно-гостиничного бизнеса, дизайна и интерьера «Индустрия гостеприимства»
29 — 31 марта 2018-го года в Одессе пройдет выставка «Индустрия гостеприимства» — единственная на юге Украины площадка для рестораторов и отельеров, традиционное место встречи профессионалов индустрии гостеприимства: производителей и поставщиков, компаний и ассоциаций.
14.11.2017
SPAR открылся вместо «Барвинка» во Львовской области
В начале ноября был открыт очередной объект SPAR в Западной Украине. Он появился в г. Борислав Львовской области по адресу: ул. Шевченко, 47.
14.11.2017
«РОСТ Одесский» открылся в Харькове
Локальная харьковская сеть супер- и гипермаркетов «РОСТ» пополнила свои ряды новым торговым заведением.
14.11.2017
АШАН открыл первый гипермаркет в Житомире
Открытие первого торгового объекта французской сети гипермаркетов АШАН в Житомире состоялось 9 ноября.
АкваЭксперт.ру: рейтинг сайтов водной тематики