Главная страницаОбратная связьПоиск
НовостиКомпании и организацииРекламаБЛОГ
Пресс релизы
Новые продукты
Рынок напитков
Обзор прессы
Актуальное интервью
блог

"ВЛАСНА СПРАВА" рекомендует

Актуальное интервью   
20.09.2016

Эксклюзивное интервью Фортунато Гуадалупи для LandLord: «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами»
В сентябрьском номере аграрного глянца LandLord опубликовано эксклюзивное интервью Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупи — «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами».
Опросы   
Для приготовления пищи, чая в домашних условиях Вы обычно используете воду:
Главная > Новости > Новости рынка > Новий сучасний пивоварний завод New Brew запускає перший бренд регіонального пива
Версия для печати
Новий сучасний пивоварний завод New Brew запускає перший бренд регіонального пива

Воспользуйтесь возможностью и бесплатно разместите пресс-релиз или новость Вашей компании в этом разделе. Присылайте его по адресу editor@VlasnaSprava.info.

02.06.2020

Молода амбітна пивоварня New Brew, відкрита нещодавно у містечку Жашків Черкаської області, оголошує про запуск регіонального пивного бренда під назвою «Жашківський Кабан». Перша сортова лінійка включатиме три популярні різновиди пива крафтової якості та яскраво контрастуватиме на ринку суцільно натуральним складом без застосування фільтрації, що дозволяє зберегти у продукті максимум первісного смаку та аромату

Нове регіональне пиво «Жашківський Кабан» від пивного заводу New Brew – це виключно натуральний продукт місцевого виробництва. Для його виготовлення використовується джерельна вода з локальних екологічно чистих надр, що має оптимальний склад для повсякденного вживання, колосистий ячмінь, вирощений у 150 кілометрах від Жашкова, та місцевий солод надвисокої якості. Принциповим, як і для всієї пивної лінійки New Brew, є нефільтрованість та відсутність сторонніх домішок чи штучних добавок у продукті, зокрема мальтозної патоки.

«Ми раді нарешті запропонувати українцям, хліборобній нації, що споконвіку обробляла родючі землі, справжній натурпродукт, гідний природних багатств тутешніх угідь. Саме з цієї ідеї виріс і образ Жашківського Кабана – такого собі «свого хлопця», правдивого локала, що знається на місцевих традиціях, і, як справжній хазяїн, із гордістю демонструє свій щедрий край та його рясні плоди усім охочим. Він – такий самий, як ти і я: любить прості життєві задоволення, гарний відпочинок із друзями на природі, смачну домашню їжу. Він – сильний, добрий та надзвичайно гостинний, тобто втілює найкращі якості українського характеру, до яких належать насамперед докорінна щирість та справжність», – прокоментував концепцію директор із розвитку пивного напряму Юрій Бикоріз.

«Жашківський Кабан» має виразні смакові якості, характерні для регіонального пива: високу щільність речовин у початковому суслі (понад 12%), середній та високий вміст алкоголю (5% і вище), апетитну гірчинку, насичений смак та живий колір. Пиво є надзвичайно питким і чудово поєднується із ситною натуральною закускою – фермерськими сирами та м’ясом, що вповні розкривають його духмяний хмелевий букет.

Асортимент нового бренда від виробника New Brew наразі включає три сорти пива, представлені у скляній тарі 0,5 л: «Лагер», що вирізняється класичним насиченим смаком із помірною солодкістю та виразною гірчинкою, освіжне «Біле» з витонченими цитрусовими нотками, а також «Світлий ель» із м’яким солодовим присмаком та квітковим ароматом.

New Brew – це свіжий погляд на процес пивоваріння, новий потужний проект Групи Компаній «Нові Продукти», лідера на українському ринку напоїв, що знаменує собою амбітний старт на великому шляху в пивній категорії. В основу діяльності броварні з виробничою свідомістю нового зразка закладена ідея зробити високоякісне добірне пиво доступним для широкого кола споживачів. Інноваційна пивна компанія, що працює за визнаними світовими стандартами, спирається на декілька засадничих технологічних принципів: безумовна якість інгредієнтів, локальне походження складових, чесна та прозора технологія виробництва, нефільтрованість, відсутність штучних домішок та сурогатів.

Одночасно із запуском «Жашківського Кабана» стартує розлив нового пива в кегах виробництва New Brew: Foggy Lager – насиченого освітленого пива з відчутною гірчинкою та ефектом «туману» в кольорі, Amber Ale – світлого пива верхового бродіння за традиційною англійською рецептурою, Blanche – пшеничного пива з освіжним ароматом цитрусів та Original Dark із оксамитним карамельним присмаком.

Перші партії пива від нового виробника New Brew – як лінійки «Жашківського Кабана», так і кегового напряму – вже з’явилися в продажу. Напій представлено в 15 000 торгових точок роздрібної торгівлі в усій країні. З початку червня новинка почне заповнювати полиці торгової мережі АТБ. Ціна пива орієнтовно складатиме 27 гривень за пляшку об’ємом 0,5 літрів.

Довідка

Група Компаній «Нові Продукти» – один із найбільших виробників напоїв і снеків в Україні. Компанія працює вже понад 17 років і входить до Реєстру найбільших платників податків країни.

Сьогодні ГК «Нові Продукти» експортує свою продукцію в 19 країн світу, серед яких Китай, Німеччина, Італія, Чехія, Іспанія, Ізраїль, Уганда, Вірменія, Угорщина, Азербайджан, Грузія та інші. Штат співробітників підприємства складає понад 1500 осіб. Щодня ГК «Нові Продукти» обслуговує понад 25 000 замовників і 106 000 активних торгових точок в усьому світі.

Група Компаній виробляє 37 найменувань продуктів під 14 брендами: APPS, WHY NOT, «Природне Джерело», SHAKE, NON STOP, PIT BULL, KING’S BRIDGE, REVO Energy, REVO Alco Energy, EatMe, GREEN ENERGY, DIABLO, FRIDAY, БІРТЕЙЛЬ.

Перевірка якості напоїв відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у спеціальній атестованій лабораторії. На підприємстві впроваджена сертифікована інтегрована система менеджменту, управління якістю та безпекою харчових продуктів, яка базується на основі відповідності двом міжнародним стандартам – ISO 9001 та ISO 22000.

Щороку Благодійний фонд «Нова Громада», який був створений Групою Компаній у 2014 році та діє виключно за рахунок її добровільних відрахувань від прибутку, виділяє на соціально-благодійні проекти понад 2 млн грн.

Сайт: http://www.newproducts.ua/


Рекомендую:
Назад    |    Вверх
новости рынка   
03.09.2020
Компанія Carlsberg Ukraine отримала 20 нагород на міжнародному конкурсі від «Укрпива»

27 серпня відбувся ХХIV Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних вод і пивоварного солоду від галузевої асоціації «Укрпиво». Конкурс пройшов у межах всеукраїнської акції «Свято пива – 2021».

03.06.2020
Молодий бренд FRIDAY™ запустив першу широку рекламну кампанію

Вийшла серія химерних відеороликів від найсторчголовішого пивного лимонаду в світі.

02.06.2020
Новий сучасний пивоварний завод New Brew запускає перший бренд регіонального пива

Молода амбітна пивоварня New Brew, відкрита нещодавно у містечку Жашків Черкаської області, оголошує про запуск регіонального пивного бренда під назвою «Жашківський Кабан».

12.06.2019
Новый вкус и новый стильный дизайн: сидр APPSTM встретил летний сезон рефрешингом и расширением линейки

Известный сидровый бренд APPSTM «переодевается»: бутылка становится прозрачной, на стекле появляется эмбоссинг (объемный рисунок), вместо обычной крышки используется удобная Ring Pull с кольцом, а для этикетки в эко-стиле выбрана крафтовая бумага с рельефной, частично лакированной поверхностью.

10.06.2019
Механика бесперебойной энергии, summer edition: стартовала сезонная рекламная кампания энергетического бренда NON STOP

Начало лета высвобождает все скрытые резервы энергии и выплескивает наружу яркими красками свежего креатива. С первых дней июня брендом NON STOP™ запущена новая рекламная кампания на внешних носителях городов-миллионников – Киева, Одессы, Днепра, Харькова и Львова.

16.05.2019
InBev оштрафовали за ограничение ввоза бельгийского пива в Бельгию

Производителя Budweiser, Corona и Stella Artois оштрафовали за попытки помешать местным супермаркетам ввозить бельгийское пиво Jupiler из Нидерландов, куда InBev продавал его по сниженной цене, обратно в Бельгию

15.05.2019
Какое украинское игристое вино вошло в десятку лучших в мире?

Не часто продукция Украины попадает в топ десятку лучших в мире. Благодаря продукции ARTWINERY (ранее “Артемовский завод шампанских вин») о нашей стране заговорило с уважением и международное винное сообщество. В марте в Великобритании проходил ежегодный конкурс London Wine Competition – один из самых значимых винных конкурсов в Европе.

13.05.2019
AB InBev Efes в Украине поддерживает программы по безопасности дорожного движения

Статистика дорожно-транспортных происшествий становится все более впечатляющей – ежегодно около 1,35 миллионов людей по всему миру погибают в авариях, а приблизительно 50 миллионов получают травмы. Для улучшения ситуации компания AB InBev Efes в Украине занимается активной поддержкой проектов в сфере безопасности дорожного движения, призванных повысить культуру вождения и обеспечить безопасность на дорогах.

10.02.2019
ГК «Новые Продукты» представляет новинку в линейке инновационного напитка Diablo™ – Diablo Extra Alco Energy «Сaffeine» со вкусом земляники и апельсина

Недавно на производственных мощностях Группы Компаний «Новые Продукты» в г. Жашкове начался разлив новинки – нового SKU из линейки инновационного пивного алко-энергетического коктейля Diablo™. Diablo Extra Alco Energy «Сaffeine» обладает оригинальным фруктово-ягодным вкусом земляники и апельсина с добавлением «специального» ингредиента – черного перца.

АкваЭксперт.ру: рейтинг сайтов водной тематики