Главная страницаОбратная связьПоиск
НовостиКомпании и организацииРекламаБЛОГ
Пресс релизы
Новые продукты
Рынок напитков
Обзор прессы
Актуальное интервью
блог

"ВЛАСНА СПРАВА" рекомендует

Актуальное интервью   
20.09.2016

Эксклюзивное интервью Фортунато Гуадалупи для LandLord: «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами»
В сентябрьском номере аграрного глянца LandLord опубликовано эксклюзивное интервью Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупи — «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами».
Опросы   
Для приготовления пищи, чая в домашних условиях Вы обычно используете воду:
Главная > Новости > Пресс релизы > Дні Швеції в Одесі – ініціативи компанії «Тетра Пак»
Версия для печати
Дні Швеції в Одесі – ініціативи компанії «Тетра Пак»

Воспользуйтесь возможностью и бесплатно разместите пресс-релиз или новость Вашей компании в этом разделе. Присылайте его по адресу editor@VlasnaSprava.info.

07.07.2011

Дні Швеції у вибраному місті - ініціатива Посольства Швеції в Україні та Шведської торгової ради в України, спрямована на об’єднання зусиль міської влади та бізнесу.  Це намагання висвітлити для бізнесменів потреби і проблеми конкретної галузі, а для міської влади – отримати варіанти рішень та сприяннябізнеснових кіл в рамках корпоративної соціальної відповідальності.    Дні Швеції в Одесі – перший подібний захід у 2011 році, який об’єднав представників десяти шведських компаній, Посольства Швеції в Україні, Шведської торгової ради в Україні та Одеського міськвиконкому.

7 квітня Дні Швеції в Одесі відкрили Посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен та Перший заступник Одеського міського голови Сергій Черненко. Останній надав присутнім інформацію щодо Одеської області та напрямків її розвитку, після чого зі своїми ініціативами виступили ряд шведських компаній, зокрема Oriflame, Swedbank, Tetra Pak, Hags.

Багато виступів так чи інакше стосувалися соціальних аспектів розвитку області.  Представники компанії «Тетра Пак»  презентували  можливості програми шкільного молока, а також розповіли про співробітництво з компаніею «Вітмарк» щодо виробництва соків та дитячого харчування у картонній упаковці компанії «Тетра Пак» та про екологічні проекти, які компанія реалізує щодо збору та переробки використаної споживачами упаковки з-під соків та молока.

Програма «Шкільне молоко»  – це міжнародна ідея оздоровлення дітей шкільного віку молоком, яка сприяє покращенню стану здоров’я та результатів навчання дітей, надає додаткові можливості для розвитку молочного сектору, сприяє розвитку виробників молока та гарантує зменшення державних витрат в секторі охорони здоров’я.  Тетра Пак – участник програми з 1957 року.  А з вересня 2009 року програма «Шкільне молоко» стартувала у Харкові за підтримки міської влади  та управління освіти міста Харкова.  Програма охоплює 170 шкіл, де навчаються 10500 першокласників та фінансується із міського бюджету. Спеціально для цієї програми, компанія Тетра Пак разом з міською владою  Харкова розробила дизайн упаковки «Харків – дітям» із зображенням геральдики, а також історичних і культурних пам’яток міста.

Додатково, з 9 квітня по 28 травня 2010 року в рамках програми було реалізовано соціально-освітній проект «Школа здоров’я», який проходив за підтримки Тетра Пак та у співробітництві з олімпійською чемпіонкою з художньої гімнастики Катериною Серебрянською.    В центрі уваги комплексного проекту постали три взаємопов’язані компоненти – повноцінне харчування, активний спосіб життя та відповідальне ставлення до навколишнього середовища.  З елементами програми дітей знайомили супергерої Молочної країни – хлопчик Мудрик, дівчинка Сміяна та чудик Пухнась, які допомагали дітям успішно проходити програму «Школи здоров’я» - пити молоко, робити комплекс вправ зарядки, збирати використане пакування. За результатами змагань між школами, найкращі класи мали змогу представити свою школу в фінальному «Турнірі Супергероїв», де учасники дивились виступи музичних гуртів, спортивно-танцювальних колективів, отримували подарунки.  Кожна дитина з трьох команд-переможців отримала в подарунок шведську стінку, а учні класів, що посіли друге та третє міста – роликові ковзани та самокати відповідно. 

Досвід Харкова доводить, що втілення програми шкільного молока є можливим за підтримки місцевих органів влади. Програма «Шкільне молоко» може довго і успішно працювати, якщо вона виконується як партнерський проект влади та бізнесу, батьків та учнів, тобто всіх, хто розуміє, що інвестиції в здоров’я дітей сьогодні – це інвестиції в успіх держави завтра. 
В рамках відкриття спортивного майданчика  HAGS у школі № 103 в Одесі, учні початкової школи дегустували  молочну продукцію для дитячого харчування  торгової марки Тотоша у спеціальній розробленій компанією Тетра Пак упаковці TCA.

Також, менеджер з екології компанії «Тетра Пак Україна»  Анна Таранцова розповіла про екологічну відповідальність компанії та про підтримку проектів у сфері захисту навколишнього середовища. Ми вважаємо екологічну відповідальність одним з наших найважливіших конкурентних переваг, зауважила Анна Таранцова.. Для компанії є важливим те, щоб використана споживачами картонна упаковка з-під соків і молока повторно перероблялася. Так, за 2010 рік в Україні було зібрано і перероблено 2600 тонн картонної упаковки

Інформаційна підтримка проекту запровадження роздільного збору у співпраці з міським Одеським міськвиконкомом була проведена у минулому 2010 році.

Тему здорового харчування в рамках «Днів Швеції в Одесі» було подовжено 8 квітня 2011 року, коли відбулась поїздка на виробничі потужності ключового виробника сокової та плодоовочевої продукції в Одеській області – компанії «Вітмарк-Україна», яка також на Одеському Консервному Заводі Дитячого Харчування виробляє соково-плодоовочеву продукцію для дітей.   Екскурсія на підприємство відбулася за участі Посла Швеції в Україні Стефана Гуллгрена а також представників шведських компаній. В рамках візиту тестування учасники мали змогу взяти участь в дегустації продукції Заводу – «Наш сік».


Рекомендую:
Назад    |    Вверх
новости рынка   
16.05.2019
InBev оштрафовали за ограничение ввоза бельгийского пива в Бельгию

Производителя Budweiser, Corona и Stella Artois оштрафовали за попытки помешать местным супермаркетам ввозить бельгийское пиво Jupiler из Нидерландов, куда InBev продавал его по сниженной цене, обратно в Бельгию

15.05.2019
Какое украинское игристое вино вошло в десятку лучших в мире?

Не часто продукция Украины попадает в топ десятку лучших в мире. Благодаря продукции ARTWINERY (ранее “Артемовский завод шампанских вин») о нашей стране заговорило с уважением и международное винное сообщество. В марте в Великобритании проходил ежегодный конкурс London Wine Competition – один из самых значимых винных конкурсов в Европе.

13.05.2019
AB InBev Efes в Украине поддерживает программы по безопасности дорожного движения

Статистика дорожно-транспортных происшествий становится все более впечатляющей – ежегодно около 1,35 миллионов людей по всему миру погибают в авариях, а приблизительно 50 миллионов получают травмы. Для улучшения ситуации компания AB InBev Efes в Украине занимается активной поддержкой проектов в сфере безопасности дорожного движения, призванных повысить культуру вождения и обеспечить безопасность на дорогах.

10.02.2019
ГК «Новые Продукты» представляет новинку в линейке инновационного напитка Diablo™ – Diablo Extra Alco Energy «Сaffeine» со вкусом земляники и апельсина

Недавно на производственных мощностях Группы Компаний «Новые Продукты» в г. Жашкове начался разлив новинки – нового SKU из линейки инновационного пивного алко-энергетического коктейля Diablo™. Diablo Extra Alco Energy «Сaffeine» обладает оригинальным фруктово-ягодным вкусом земляники и апельсина с добавлением «специального» ингредиента – черного перца.

10.02.2019
Освежающий WILD LEMON – новинка в линейке биртейля WHY NOT™

Расширяя ассортимент самого модного европейского направления напитков – коктейлей на пивной основе, – Группа Компаний «Новые Продукты» представляет WILD LEMON – новое имя в линейке крафтовых напитков натурального брожения WHY NOT™.

11.12.2018
Культовое американское крафтовое пиво компании Goose Island Brewery теперь в Украине!

AB InBev Efes представляет украинским ценителям крафтовое американское пиво с особой историей. Компания вывела на украинский рынок знаменитые во всем мире американские бренды от производителя крафтового пива Goose Island Brewery: Goose IPA и URBAN WHEAT ALE. Высокий уровень качества этого пива подтверждает шестикратная победа на Great American Beer Festival.

06.12.2018
AB InBev Efes презентует лимитированную линейку Stella Artois Christmas

Специально к Новому году и Рождеству компания AB InBev Efes представляет праздничную версию знаменитого пива – Stella Artois Christmas. Таким образом производитель начинает обратный отсчет времени: всего 30, 29, 28… дней отделяют нас от волшебной новогодней ночи.

13.11.2018
Inkerman представляет новую коллекцию вин «House Wine by Inkerman»

В ноябре 2018 года линейка вин Inkerman пополнилась новой коллекцией «House Wine by Inkerman». В коллекцию входят два наименования – белое и красное полусладкие вина из белых и красных европейских сортов винограда.

09.11.2018
Бренд Sandora® компанії PepsiCo Україна представив серію інноваційних соків та нектарів «Фрукти цілі»

Дотримуючись стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети», PepsiCo працює над розширенням частки портфеля продуктів повсякденного споживання. Так, восени цього року бренд Sandora® компанії PepsiCo Україна представив на українському ринку серію соків і нектарів «Фрукти цілі».

АкваЭксперт.ру: рейтинг сайтов водной тематики