Главная страницаОбратная связьПоиск
НовостиКомпании и организацииРекламаБЛОГ
Пресс релизы
Новые продукты
Рынок напитков
Обзор прессы
Актуальное интервью
блог

"ВЛАСНА СПРАВА" рекомендует

Актуальное интервью   
20.09.2016

Эксклюзивное интервью Фортунато Гуадалупи для LandLord: «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами»
В сентябрьском номере аграрного глянца LandLord опубликовано эксклюзивное интервью Генерального директора «ТЕРРА ФУД» Фортунато Гуадалупи — «Предпочитаю управлять людьми, а не процессами».
Опросы   
Для приготовления пищи, чая в домашних условиях Вы обычно используете воду:
Главная > Новости > Пресс релизы > Київський водно-інформаційний центр та Торгова марка «BonAqua» запрошують всіх на День Відкритих Дверей
Версия для печати
Київський водно-інформаційний центр та Торгова марка «BonAqua» запрошують всіх на День Відкритих Дверей

Воспользуйтесь возможностью и бесплатно разместите пресс-релиз или новость Вашей компании в этом разделе. Присылайте его по адресу editor@VlasnaSprava.info.

29.08.2012

Київський водно-інформаційний центр та Торгова марка «BonAqua»  запрошують всіх на День Відкритих Дверей відвідати експозицію музею та дізнатись цікаві факти про воду.  

Україна відзначає День Незалежності і традиційно в цей день Київський водно-інформаційний центр (Музей Води) за підтримки ТМ «BonAqua»  проводить День Відкритих дверей. Відвідувачі Центру можуть знайти для себе багато корисної і цікавої інформації про те, звідки береться вода, який стан водних ресурсів у природі, як зберегти їх природньо  чистими та, найголовніше, як ощадливо їх використовувати, щоб залишилось вдосталь ще й для наступних поколінь.

Торгова марка BonAqua” до Дня відкритих дверей приготувала приємні сюрпризи відвідувачам.  

Як зазначає Олександр Береговий, заступник директора водно - інформаційного центру: «Діяльність нашого музею покликана привернути увагу до проблем водокористування, водозбереження та управління водними ресурсами, адже, за даними ООН, понад мільярд людей у світі не має доступу до чистої питної води. День Відкритих Дверей дозволяє привернути увагу тисяч людей до цієї важливої проблеми». 

За словами Олесі Жулинської, директора зі зв’язків з громадськістю, компанія «Кока-Кола Україна»: «Наша компанія надзвичайно відповідально ставиться до довкілля, а надто – до водних ресурсів, адже це — основний інгредієнт наших продуктів.  ТМ BonAqua” вже четвертий рік поспіль співпрацює з Водно-інформаційним центром. Ця співпраця дає нам унікальну можливість проводити різноманітні освітньо-інформаційні заходи, відвідувачі яких отримують корисну і цікаву інформацію про воду та раціональне використання водних ресурсів». 

24 серпня двері Київського водно-інформаційного центру будуть відкриті для вас з 10:00 до 16:00 год за адресою: вул. М. Грушевського, 1В (Майдан Незалежності, парк Хрещатий). Цього дня вхід вільний.


Додаткова інформація:

Вперше воду під торговою маркою “BonAqua” було випущено 1970 року в Австрії.  З того часу її присутність поширилась на весь світ, і сьогодні воду з такою назвою можна знайти в багатьох країнах Азії, Африки, Європи та Південної Америки.  В Україні “BonAqua” з’явилась 1999 року, і в своєму асортименті має газовану, негазовану, а також середньогазовану воду. “BonAqua” – вода гарантованої якості, адже на виробництві встановлено найсучасніше обладнання.

З 2009 року ТМ “BonAqua” є партнером Водно-інформаційного центру. ТМ “BonAqua”  відома своєю активаною соціальною позицією і активно підтримує проекти, пов’язні  із захистом водних ресурсів. Зокрема, за підтримки ТМ “BonAqua” реалізуються такі масштабні проекти як «Кожна Краплина Має Значення» (у співпраці з ПРООН), на базі Водно-інформаційного центру окрім дня відкритих дверей проходять також щорічні засідання прес-клубу «Аква», де журналісти можуть отримати кваліфіковані відповіді на питання про водопостачання та водозбереження.

Водно – інформаційний центр (Музей Води) було відкрито 24 травня 2003 р. на базі перших споруд централізованого водопостачання міста, яким вже 140 років. Експозиція музею знаходиться  під землею — гігантські акваріуми, ліфт у підземеллі, діюча модель артезіанської свердловини, гігінтський унітаз, каналізаційний колектор і казковий грот з водоспадом та імітацією грому, дощу та блискавки. Основна ціль роботи музею — інформування людей про гідросферу Землі і водні ресурси України та виховання бережливого ставлення до них.  Музей працює щоденно, крім понеділка з 10:00 до 17:00, субота, неділя — 10:00-18:00.


Рекомендую:
Назад    |    Вверх
новости рынка   
16.05.2019
InBev оштрафовали за ограничение ввоза бельгийского пива в Бельгию

Производителя Budweiser, Corona и Stella Artois оштрафовали за попытки помешать местным супермаркетам ввозить бельгийское пиво Jupiler из Нидерландов, куда InBev продавал его по сниженной цене, обратно в Бельгию

15.05.2019
Какое украинское игристое вино вошло в десятку лучших в мире?

Не часто продукция Украины попадает в топ десятку лучших в мире. Благодаря продукции ARTWINERY (ранее “Артемовский завод шампанских вин») о нашей стране заговорило с уважением и международное винное сообщество. В марте в Великобритании проходил ежегодный конкурс London Wine Competition – один из самых значимых винных конкурсов в Европе.

13.05.2019
AB InBev Efes в Украине поддерживает программы по безопасности дорожного движения

Статистика дорожно-транспортных происшествий становится все более впечатляющей – ежегодно около 1,35 миллионов людей по всему миру погибают в авариях, а приблизительно 50 миллионов получают травмы. Для улучшения ситуации компания AB InBev Efes в Украине занимается активной поддержкой проектов в сфере безопасности дорожного движения, призванных повысить культуру вождения и обеспечить безопасность на дорогах.

10.02.2019
ГК «Новые Продукты» представляет новинку в линейке инновационного напитка Diablo™ – Diablo Extra Alco Energy «Сaffeine» со вкусом земляники и апельсина

Недавно на производственных мощностях Группы Компаний «Новые Продукты» в г. Жашкове начался разлив новинки – нового SKU из линейки инновационного пивного алко-энергетического коктейля Diablo™. Diablo Extra Alco Energy «Сaffeine» обладает оригинальным фруктово-ягодным вкусом земляники и апельсина с добавлением «специального» ингредиента – черного перца.

10.02.2019
Освежающий WILD LEMON – новинка в линейке биртейля WHY NOT™

Расширяя ассортимент самого модного европейского направления напитков – коктейлей на пивной основе, – Группа Компаний «Новые Продукты» представляет WILD LEMON – новое имя в линейке крафтовых напитков натурального брожения WHY NOT™.

11.12.2018
Культовое американское крафтовое пиво компании Goose Island Brewery теперь в Украине!

AB InBev Efes представляет украинским ценителям крафтовое американское пиво с особой историей. Компания вывела на украинский рынок знаменитые во всем мире американские бренды от производителя крафтового пива Goose Island Brewery: Goose IPA и URBAN WHEAT ALE. Высокий уровень качества этого пива подтверждает шестикратная победа на Great American Beer Festival.

06.12.2018
AB InBev Efes презентует лимитированную линейку Stella Artois Christmas

Специально к Новому году и Рождеству компания AB InBev Efes представляет праздничную версию знаменитого пива – Stella Artois Christmas. Таким образом производитель начинает обратный отсчет времени: всего 30, 29, 28… дней отделяют нас от волшебной новогодней ночи.

13.11.2018
Inkerman представляет новую коллекцию вин «House Wine by Inkerman»

В ноябре 2018 года линейка вин Inkerman пополнилась новой коллекцией «House Wine by Inkerman». В коллекцию входят два наименования – белое и красное полусладкие вина из белых и красных европейских сортов винограда.

09.11.2018
Бренд Sandora® компанії PepsiCo Україна представив серію інноваційних соків та нектарів «Фрукти цілі»

Дотримуючись стратегії сталого розвитку «Відповідально до мети», PepsiCo працює над розширенням частки портфеля продуктів повсякденного споживання. Так, восени цього року бренд Sandora® компанії PepsiCo Україна представив на українському ринку серію соків і нектарів «Фрукти цілі».

АкваЭксперт.ру: рейтинг сайтов водной тематики